Canlı Radyo Sitesi "Canlidinleme" Açıldı

Canlı Radyo Sitesi "Canlidinleme" Açıldı

02/07/2019 tarihi itibari ile Türkiye ve dünyanın her bölgesinden radyo yayınlarını sizlere sunmayı amaçlayan radyo sitesi canlidinleme.com'u sizlere takdim etmekten gurur duyuyoruz. İçeriğimiz hergün yeni radyo kanalları eklenerek sürekli olarak güncellenecektir.

Sitemize üye olarak favori radyolarınızı seçip istediğiniz zaman giriş yaparak radyolarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Yayınlarında sorun olduğunu düşündüğünüz radyoları Hata bildir butonunu kullanarak yönetim ekibine bildirip en kısa sürede çözüme kavuşturmamızı ve size daha iyi hizmet sunmamızda katkı sağlayabilirsiniz.

Bir radyonuz mu var ?

O halde tanıtabiliriz, radyo gönder butonunu kullanarak radyonuzu bize gönderin, sitemizde yayınlayıp ziyaretçilerimizle paylaşalım.

Hemen radyo göndermek için tıklayın.

Canlı Dinleme'de Hangi Kategoriler Olacak ?

Tüm müzik türlerine hitap eden radyo kanallarını zamanla eklemeyi düşünüyoruz. Herhangi bir ayrım yapmaksızın, hiphop, rap, nostalji, Türk sanat müziği, dini radyolar, pop radyoları, aşk, slow, yabancı, hareketli, arabesk, fantazi, bozlak, karadeniz, yöresel ve damar kategorilerinde yayın yapan radyoları sitemizden canli olarak dinleyebilirsiniz.

Bu içerik Genel Başlıklar kategorisine eklenmiştir.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yap