Medine Fm

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Medine Fm Canlı Dinle
Kategori Dini & İlahi
Genel Merkezi İstanbul
İletişim [email protected]

2014 yılında ilk yayın hayatına başlayan Medine FM dinleyicisine eski zamanlardan olan ilahiler, yeni dönem ilahileri ve çoğu zamanlarda da söyleşi ortamıyla birlikte, dini bilgileri insanlara ileten muhteşem bir radyo olarak, açıldığı günden beri çizgisini bozmadan devam etmektedir. Frekans gösterimına henüz geçmemiş olan Medine FM, web radyosu olarak varlığını sürdürmesinin yanı sıra, ‘İlahiler, Ezgiler, Sohbetler’ sloganıyla çıktığı bu yolda, bir oldukça insana ulaşmayı ve değişik mecralarda dinlenmeyi başarmış sayılı radyolardandır.İnternet üzerinden, akıllı telefon ve tabletlerden mobil dinleyebileceğiniz Medine FM, içinde bulunan tanrısal ağırlıklı yayınları, dini sohbetler ve vecizelerle beraber, kaliteli yayıncıları da bünyesinde barındırmaktadır. Bazı imkanların el vermesi dahilinde, İlk olarak uydu gösterimı ve peşinden karasal yayınlarla tüm Türkiye’ye açılmayı ve yayın içeriğinde yer alan sohbetleri herkese duyurmayı planlayan Medine FM, sizlerinde webten ulaşması sağlanıyor.

Kaliteli yayıncılarının yanı sıra, alanında uzman ve gerçek bilgilerle yapılan programlara mevzu olan hocalar, doktorlar yardımıyla, gerçek bilgilere kısa yoldan ve anlık olarak kulaklarınızda bulabileceğiniz şeklinde, kalite anlamında yenilenen yayınları yardımıyla, yayıncılarıyla geçireceğiniz zamandan da keyif duyacaksınız. Yayıncılarının tüm bunlarnın ciddi manada özveriyle çalıştığı ve sağlam birer yayıncı bulunduğunun altını çizerek, bir oldukça sohbet programına sahip olmasıyla da, süreınızı informasyon edinerek, farklı bilgilere alarak ve dini bilgilere ulaşarak Medine FM farkıyla yaşayabilirsiniz.

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorum Yap