Mekke FM

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Mekke FM Canlı Dinle
Kategori Dini & İlahi
İletişim [email protected]

Mekke FM, islamiyet üzerine yayın yapan bir web tarayıcı radyosudur. Mekke FM radyodan dinlemek isteyenler için frekans aralıkları 344,452 dir. Mekke FM ile hadisleri, ezgileri, en seçkin ilahi ve sohbetleri dinleyebilirsiniz. Mekke FM yedin gün yirmi dört saat boyunca aralıksız hizmet vermektedir.

Mail: [email protected]

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Cevher sultan tarafından 2020-01-22 22:26:57 tarihinde gönderilmiştir.

Selâmün aleyküm merhabalar arkadaşlar Allah razı olsun güzel yorum sohbetiniz ve açıklamalarınız muhteşem peygamber devesini geçse de bu üstünlük değil Kemâl meselesine dair anlatımlarınız bu ümmetin üzerine manevi destek olup rahmetimiz diye yağsın inşallah.Bir güzellik ile açılan kapı ile sevindirir bizi yüce Mevlam inşallah dünya lanetlilerinin kara zulmünü karanlık içeren Saltanatlarını sonlandirarak ümmete zafere giden Kapıları açarak yüreklerimizi şad eyleye Şadan eyleye gönlümüzü Rabbim yâr kıla ümmete bayram kıla Selamete aydınlığa çıkararak neşelendir hepimizi bayrama erdirin yüreklerimizi Sevdaniz size mübarek olsun Yarenlerim size Sevdalı yüreğim konuşur sizinle yâr yardımcımız ola.Allah hem de sınırsız gücü vardır sığındım Rabbime hamdu senâ lar olsun Rabbim dağına göre kar verir ve dua ve dileklerimizi kabul eyle.Ümmeti güçlendir birlik beraberlik nasip ederek kuffarin çöküşünü bize göster güzel Allahım amin.Ya Rabbellil alemin sahibimiz sen biz ümmeti Selamete erdirin aydınlığa iyiliğe iyiliklere hayra çıkararak huzursuzlukların sıkıntıların sona erdiği Gönüllerin inşirah bulduğu iyiliklerin yaygın hale geldigi yeni bir medeniyyetin kuruldugu islam diniyle uyanan Gönüllerin sayilarının artişı ile sevindir hepimizi bayrama erdirin yureklerimizi amin teşekkür ederim Mekke fm ekibine kucak dolusu selamlar saygılarımla selamlıyorum hayırlı olmasını diliyorum büyük Allahım güzel Allahım bütün hasta kullarınıza derman nasip ederek sevindirsin sizleri amin teşekkür ederim selâmün aleyküm

Bülent Ünver tarafından 2020-10-05 09:16:19 tarihinde gönderilmiştir.

Yayın neden durduruldu birde hergün aynı ayetler hadisler AşrıŞerifler konuşmalar lütfen kendinizi yenileyin.yinede yayın ilkenizi çok güzel ve begeniyorum.ALLAH'A EMANET OLUN.ESSELAMU ALEYKÜM.

Yorum Yap