Radyo 9

Eğer Radyo otomatik başlamadıysa lütfen play ikonuna tıklayın.
Bu Radyoyu Dinlemek için Tıklayın butonu gözüküyorsa Radyo yayını HTTP bağlantı ile sağlandığı için Sitemiz üzerinde player otomatik çalışmaz. Butona tıkladığınızda radyoyu dinleyebileceğiniz player sayfası açılır.

İsim Radyo 9 Canlı Dinle - Aydın 99.9
Kategori Karışık Müzik
Genel Merkezi Aydın

Radyo 9 Aydın ilinin Nazilli ilçesinde 99.9 frekansıyla yayın yapmaktadır. Dinleyicilerine Türkçe pop müzikler yayınlamaktadır.

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

nimet çiçek tarafından 2022-02-23 17:12:41 tarihinde gönderilmiştir.

AYDIN KAPALI CEZA EVİNDE YATAN BİRİCİK KOCAM EMİR CAN ÇİÇEĞE ÇOK ÇOK SELAMLAR KOCAMAN KOCAMAN ÖPÜCÜK YOLLUYORUM BİZ KADER MAHKUMUYUZ BEKLEMEK YAZILMI ALIMIZA GÜZEL GÖZLÜM ELBET BİRGÜN KAVUŞUCAZ UMUDUNU KAYBETME EVİMİN NEŞESİ ,DİREĞİ HERŞEY ÇOK GÜZEL OLUCAK BİTANEM KOLAY OLMADIK KOLAY KOLAY DA YIKILMIYCAZ EN BÜYÜK İYİKİLKERİMİN SEBEBİ BEN SENİN HER ZMAN YANINDAYIM ALLAH BÜYÜK BU GÜNLERDE GEÇER EN KISA SÜREDE SENİ YANIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ SEN GÜÇLÜ DUR BEN DESAYENDE GÜÇLÜ DURUYORUM BU HASRET BİTİCEK KOCACIM ELBET BİRGÜN KURBAN OLDUGUM KOKUNA HASRET KALDIM HERYERDE SEN VARSIN AKLIN BİZDE KALMASIN SENİ SEVİYORUM EŞİMLE BİZE GÖKHAN DOĞANAYDAN VAY LE LE ÇALARMISIN

Yorum Yap